Aktualności
Redefinicja Mocy! Nowa Seria Płyt Głównych ASRock B365

TAJPEJ, Tajwan, 7 stycznia 2019 - Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie nowego roku 2019, niż wypuszczenie nowych produktów, płyt głównych na chipsetcie Intel® B365, zaprezentowanych podczas targów CES 2019, które celują w mainstreamowy rynek, z ogromnymi ulepszeniami nie tylko w funkcjonalności, lecz również w kwestii estetyki. Na najnowszą linię produktów składa się 5 nowych platform, wliczając w to podstawkę w formacie Mini-ITX, niezwykle popularną serię PRO z najnowszymi płytami Phantom Gaming, oferując szeroką ofertę, z której każdy wybierze coś dla siebie.

Dyski SSD M.2 NVMe z każdym dniem stają się coraz tańsze, pojemniejsze i szybsze, jest zatem pewne, że wkrótce staną się obowiązkowym wyposażeniem dla gamingu i codziennych zastosowań. ASRock przewidział ten trend i jako pierwszy producent dołącza radiator M.2 do standardowego wyposażenia płyt głównych. Płyta B365 Phantom Gaming 4 posiada aż dwa radiatory M.2, dla drugiego dysku SSD M.2.

Kolorowe podświetlenie RGB stało się trendem w najnowszych pecetach, z płytami głównymi ASRock serii B365 Phantom Gaming oraz PRO, możesz spersonalizować swój komputer dzięki barwnemu podświetleniu Polychrome SYNC RGB LED, z 3-pinowymi, adresowalnymi headerami RGB oraz tradycyjnymi, 4-pinowymi headerami RGB LED, umożliwiającymi użytkownikom na bezpośrednie podłączenie pasków RGB do płyty głównej i synchronizacji efektów podświetlenia za pomocą dołączonej aplikacji.

ASRock zredefiniował reguły gry, oferując pełnie możliwości w swojej nowej serii płyt głównych B365, z ulepszoną funkcjonalnością i estetyką. Jest to idealne rozwiązanie dla nowych komputerów, 6 nowych płyt głównych w wielu rozmiarach od Mini-ITX aż do pełnego ATX. ASRock posiada produkty dla każdego użytkownika.

Wideo promocyjne serii B365 Phantom Gaming: